Jump to content
mac-forum.pl

Nowy iPad Pro z portem Thunderbolt już w kwietniu 21


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Nowy iPad Pro z portem Thunderbolt już w kwietniu

Nowy iPad Pro z portem Thunderbolt już w kwietniu

nowy ipad pro

Ponieważ plotki o aktualizacjach iPada wciąż krążą, nowy raport Bloomberga zawiera dziś dodatkowe szczegóły. Według raportu, Apple może ogłosić nowe modele iPada Pro „już w kwietniu”, z aktualizacjami do iPada mini i iPada klasy podstawowej, które również spodziewane są w tym roku.

Głównym nowym szczegółem w dzisiejszym raporcie Bloomberga jest to, że firma Apple przetestowała nowe modele iPada Pro z portem Thunderbolt. Obecnie iPad Pro wykorzystuje łączność USB-C, która ma ten sam projekt portu, ale ma bardziej ograniczone możliwości rozbudowy. Uaktualnienie tego portu tak, aby był kompatybilny z Thunderbolt, umożliwiłoby użytkownikom iPada Pro podłączenie do dodatkowych wyświetlaczy i innych akcesoriów.

Bloomberg potwierdza również, że aktualizacja iPada Pro przyniesie ulepszoną wydajność, a także ulepszone możliwości aparatu. „Nowe modele będą wyglądać podobnie do obecnych iPadów Pro i będą miały te same 11-calowe i 12,9-calowe rozmiary ekranu” – wyjaśnia raport. Jak informowaliśmy wcześniej, Bloomberg twierdzi, że w większym modelu oczekuje się wyświetlacza mini-LED.

Wreszcie, nowy iPad mini może również pojawić się jeszcze w tym roku, wyjaśnia raport, z wyświetlaczem większym niż obecny ekran o przekątnej 7,9 cala.

Poprzednie raporty wskazywały, że nowy iPad mini będzie wyposażony w 8,4-calowy wyświetlacz z mniejszymi ramkami, przyciskiem Home, Touch ID i portem Lightning. Firma Apple ostatnio zaktualizowała iPada mini w 2019 roku, wprowadzając szybszy procesor A12 Bionic, a także inne ulepszenia.

via 9to5mac

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.