Jump to content
mac-forum.pl

Apple wycofuje ze sprzedaży głośnik HomePod, by skupić się na HomePod Mini


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple wycofuje ze sprzedaży głośnik HomePod, by skupić się na Mini

Głośnik HomePod, Apple zaprzestał produkcji standardowego, aby skupić się wyłącznie na HomePod mini, donosi TechCrunch. Po raz pierwszy wprowadzony cztery lata temu, większy HomePod firmy Apple nigdy nie sprzedawał się dobrze z powodu swojej wysokiej ceny.

homepod i homepod minihomepod i homepod mini

Apple miał nadzieję, że HomePod o wysokiej jakości dźwięku dałby mu przewagę nad konkurencyjnymi produktami, ale sprzedaż HomePod zawsze były słabe z tak wielu bardziej przystępnych opcji na rynku. Apple sprzedawal HomePod za 299 dolarów, ktory był pierwotnie wyceniony na 350 dolarów. HomePod mini jest dostępny za 99 dolarów.

HomePod mini oferuje wszystkie funkcje HomePod w mniejszym i tańszym pakiecie. Wiele recenzji chwalił HomePod mini za jakość dźwięku w stosunku do jego wielkości, a podczas gdy nie będzie całkiem dopasować dźwięk dostępny z HomePod, posiada tę samą integrację Siri, wsparcie Apple Music i kontroli HomeKit.

W oświadczeniu, Apple powiedział, że HomePod będzie nadal dostępny do wyczerpania zapasów przez Apple Online Store i sklepów detalicznych.

W czwartek wiele witryn tech zauważyło, że pełnowymiarowy Space Grey HomePod był niedostępny w Stanach Zjednoczonych, ale uważano, że to tylko braki magazynowe. Jak się okazuje, to dlatego, że Apple nie planuje już sprzedawać HomePod.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.