Jump to content
mac-forum.pl

iMac Pro dostępny do wyczerpania zapasów


Sabinka
 Share

Recommended Posts

iMac Pro dostępny do wyczerpania zapasów

Wygląda na to, że Apple jest bliski zaprzestania produkcji iMaca Pro, a strona sklepu komputerów Mac zawiera informacje „Do wyczerpania zapasów” i tylko model podstawowy bez niestandardowych konfiguracji dostępnych do zakupu.

apple imac proapple imac pro

iMac Pro został wprowadzony na rynek w grudniu 2017 r. I chociaż na przestrzeni lat wprowadzono kilka poprawek do dostępnych konfiguracji, nie otrzymał on żadnych istotnych aktualizacji sprzętowych przez cały okres jego użytkowania. W rezultacie od pewnego czasu zalecamy użytkownikom, aby nie kupowali iMaca Pro, ponieważ iMac w standardzie high-end oferuje obecnie lepszą wartość.

Na przestrzeni lat pojawiło się kilka plotek o zaktualizowanym iMac Pro, w tym od analityka Ming-Chi Kuo prawie dokładnie rok temu.

Nie jest jasne, czy iMac Pro jest całkowicie wycofywany, czy też Apple sprzedaje za pośrednictwem istniejących zapasów przed aktualizacją, ale niezwykła uwaga o malejących dostawach sugeruje, że iMac może rzeczywiście być na skraju całkowitego wycofania.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.