Jump to content
mac-forum.pl

Apple zaleca 27-calowy iMac, iMac Pro zostanie wycofany


Sabinka
 Share

Recommended Posts

iMac Pro zostanie wycofany, Apple zaleca 27-calowy iMac

Apple dodał powiadomienie „do wyczerpania zapasów” na swojej stronie produktu iMac Pro na całym świecie, o czym dzisiaj informowaliśmy i usunął wszystkie opcje konfiguracji komputera, dzięki czemu można obecnie zamówić tylko standardową konfigurację.

27-calowy iMacApple iMac pro

Apple twierdzi, że najnowszy 27-calowy iMac, który został wprowadzony na rynek w sierpniu, jest preferowanym wyborem dla zdecydowanej większości użytkowników iMac Pro, mówiąc, że klienci, którzy potrzebują jeszcze większej mocy i możliwości rozbudowy, powinni zdecydować się na Mac Pro.

Najnowszy 27-calowy iMac ma wyświetlacz 5K z technologią True Tone i opcją z nano-teksturowanego szkła, do 10-tej generacji procesora Intel Core i9 z 10 rdzeniami, do 128 GB pamięci RAM, do 8 TB pamięci, do po kartę graficzną AMD Radeon Pro 5700 XT, opcję 10 Gigabit Ethernet, kamerę o wysokiej rozdzielczości 1080p, zmodernizowane głośniki, mikrofony i nie tylko.

Chociaż 27-calowy iMac z procesorem Intel jest obecnie rekomendowany przez Apple, nie jest nadal jasne, czy kiedykolwiek zostanie wydana wersja iMaca Pro z Apple Silicon, ale w tym momencie wydaje się to mało prawdopodobne.

iMac Pro został wydany w grudniu 2017 roku i przez cały okres eksploatacji nie otrzymał żadnych istotnych aktualizacji sprzętowych.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.