Jump to content
mac-forum.pl

Sonos Roam, nowy głośnik przenośny z TruePlay i AirPlay 2


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Sonos Roam: głośnik przenośny z TruePlay i AirPlay 2

Sonos właśnie przedstawił Sonos Roam, najmłodszego członka rodziny Sonos. Sonos Roam to przenośny głośnik, którego można używać zarówno w domu w systemie Sonos, jak i w podróży.

sonos roamsonos roam

Mówiąc prościej, Sonos Roam to młodszy brat Sonos Move. Jednak Sonos Roam ma na pokładzie kilka ekscytujących funkcji, których Sonos Move nie ma do zaoferowania.

Roam zapewnia niesamowity dźwięk w każdym miejscu. Ciesz się muzyką, sterowaniem głosowym i słuchaniem w trybie wielopokojowym w domu przez sieć Wi-Fi, a także strumieniowym przesyłaniem przez Bluetooth, całym dniem pracy na akumulatorze oraz wodoszczelnością w podróży.

sonos

Przyjrzyjmy się poszczególnym właściwościom i funkcjom. W domu Roam łączy się z twoją siecią Wi-Fi, podczas gdy w ruchu głośnik automatycznie łączy się ze smartfonem. Oprócz opcji ładowania przewodowego (dołączony jest odpowiedni kabel USB-C), możesz również ładować Sonos Roam za pomocą ładowarki Qi. Sonos oferuje opcjonalną magnetyczną ładowarkę bezprzewodową. Żywotność baterii określono na 10 godzin. Jeśli Sonos Roam nie jest używany, urządzenie przechodzi w tryb uśpienia i działa do 10 dni. Możesz używać Sonos Roam w poziomie lub w pionie. Z certyfikatem IP67 urządzenie jest chronione przed wodą i kurzem.

Sonos Roam ładowarka QiSonos Roam ładowarka Qi

Dzięki zupełnie nowej funkcji zmiany dźwięku użytkownicy mogą przytrzymać przycisk odtwarzania / pauzy na głośniku, aby przełączyć muzykę na najbliższy głośnik w swoim systemie i łatwo przenieść dźwięk z pokoju do pokoju.

Wewnątrz, Sonos zainstalował dwa wzmacniacze klasy H, które są idealnie dopasowane do unikalnej architektury akustycznej przetworników i głośników. Specjalnie zaprojektowany przetwornik średniotonowy odtwarza średnie częstotliwości zgodnie z oryginałem i maksymalizuje wydajność w niskich częstotliwościach. Głośnik wysokotonowy zapewnia czyste wysokie częstotliwości.

Automatyczne dostrajanie Trueplay jest teraz dostępne do przesyłania strumieniowego przez Bluetooth, a także przez WLAN. W ten sposób Roam zapewnia porywający dźwięk w każdym środowisku. Roam jest kompatybilny z ponad 80 usługami przesyłania strumieniowego, w tym Sonos Radio, i można nim łatwo sterować za pomocą aplikacji Sonos, sterowania głosowego za pomocą Amazon Alexa lub Google Assistant, Apple AirPlay 2 lub bezpośrednio przez aplikację ulubionej usługi.

Cena i dostępność
Sonos Roam jest dostępny w kolorach Shadow Black i Lunar White w cenie 799 zł. Nowy głośnik Sonos trafi do sprzedaży 20 kwietnia. Zamówienia w przedsprzedaży są przyjmowane natychmiast.

via Sonos

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.