Jump to content
mac-forum.pl

Moje doświadczenia z Magic Mouse


Makowy
 Share

Recommended Posts

Myszkę Magic Mouse zakupiłem z drugiej ręki, jednak była w idealnym stanie, a poprzedni właściciel używał jej dosłownie przez kilka tygodni. Myszy potrzebowałem do pracy z MacBookiem podłączonym do zewnętrznego ekranu w parze z Magic Keyboard. Cechuje się ona niespotykanym nigdzie indziej designem i bardzo niskim wybrzuszeniem, przez co może nie odpowiadać części użytkowników (mi akurat to nie przeszkadza, chociaż przy dłuższym użytkowaniu odrobinę boli dłoń). Świetną sprawą jest obsługa gestów, takich jak przewijanie stron, czy ich cofanie. Zabrakło jednak przełączania się między ekranami, co uważam za spory minus. Moja Magic Mouse jest zasilana przez baterie zewnętrzne (1. generacja), ale szczerze mówiąc, starczają na tak długo, że nie widzę sensu dopłacania do najnowszej wersji z wbudowanym akumulatorem. A jeśli o cenie mowa - stosunek ceny nowego produktu do jakości i użyteczności jest absurdalny i nie polecam kupowania myszy w sklepie (o wiele lepiej jest polować na używany egzemplarz za ułamek ceny).

Czy “magia” tej myszy mnie urzekła? Niekoniecznie. Uważam, że to jeden z mniej udanych zakupów od firmy z nadgryzionym jabłkiem. A wy co sądzicie?

Edited by Makowy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.