Jump to content
mac-forum.pl

Google aktualizuje swoje aplikacje na iPhone’a i iPada, zaczynając od YouTube


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Google aplikacje na iOS nie były aktualizowane juz od dluzszego czasu, a dokladnie od początku grudnia. Trzy mniejsze aplikacje Google doczekały się nowych wersji pod koniec zeszłego miesiąca, a YouTube na iPhone’a i iPada został właśnie zaktualizowany.

Po ostatnim wydaniu YouTube (15.49.4) 7 grudnia właściciele iPhone’ów zobaczyli wczoraj wieczorem wersję 15.49.6. Data premiery to oficjalnie 13 lutego, co oznacza bardzo dziwną weekendową aktualizację Google.

Aktualizacja YouTube pojawiła się, gdy właściciele iPhone’ów napotkali na początku tego tygodnia komunikat „Ta aplikacja jest nieaktualna” podczas próby zalogowania się na konto Google. Nie było żadnego rzeczywistego problemu z bezpieczeństwem, a ostrzeżenie zostało szybko usunięte.

Mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się inne aktualizacje aplikacji Google. Najnowsza przeglądarka Chrome na iOS spóźnia się o 24 dni, chociaż nie doszło do utraty parzystości funkcji, biorąc pod uwagę aktualizację po stronie serwera w większości usług Google. Na przykład w zeszłym miesiącu znacznie zmieniono sposób wyświetlania wyników wyszukiwania w aplikacji Google.

via 9to5mac

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.