Jump to content
mac-forum.pl

AirTags i iPad Pro 2021 prawdopodobnie już w marcu


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Z jakimi innowacjami sprzętowymi Apple rozpocznie rok 2021? Spontanicznie myślimy o kilku produktach, o których w ostatnich miesiącach było plotkowane i które były związane z zapowiedzią na wiosnę 2021 roku. Przede wszystkim myślimy o AirTagach, nowym AppleTV i nowych modelach iPada Pro.

AirTags i iPad Pro 2021 prawdopodobnie już w marcu

Jon Prosser kilkakrotnie udowodnił, ze posiada bardzo dobre kontakty z Apple. Chociaż nie zawsze trafiał w dziesiątkę swoimi prognozami, ale był zawsze bardzo dobrze poinformowany.

Dziś Prosser relacjonuje na Twitterze i „potwierdza”, że AirTagi są nadal zgodnie z harmonogramem, aby zostać zaprezentowane w marcu. Tym razem nie słyszał o żadnych opóźnieniach.

Ponadto Prosser zakłada, że ​​Apple w marcu tego roku zapowie także nowe modele iPada Pro. Oprócz mocniejszego procesora i lepszego systemu kamer, iPad Pro 2021 ma podobno wyświetlacz mini-LED. Zapewnia to większą jasność i jest również bardziej energooszczędny.

Przynajmniej marzec nie brzmi całkowicie absurdalnie. W ostatnich latach Apple kilkakrotnie wykorzystywał miesiąc marzec do ogłaszania nowych produktów. Podobnie jak jesienią ubiegłego roku, podczas którego Apple reprezentuje nowe produkty.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.