Jump to content
mac-forum.pl

Aplikacja Waze na iOS z integracja z Audible Streaming


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Aplikacja Waze, należąca do Google, została zaktualizowana o obsługę strumieniowego przesyłania audiobooków Audible, zgodnie z komunikatem prasowym na stronie internetowej Audible.

aplikacja wazefoto: audible

Aplikacja Waze na iOS z integracja z Audible Streaming

Integracja z Waze oznacza, że kierowcy z członkostwem Audible mogą uzyskać dostęp do katalogu zawierającego ponad 600 000 Audible Originals, audiobooków, podcastów i innych programów audio.

Jesteśmy bardzo podekscytowani rozpoczęciem 2021 roku, witając Audible w rodzinie odtwarzaczy audio ”- powiedział Adam Fried, szef globalnego partnerstwa w Waze. „Audible to tak ukochana marka z ogromnym katalogiem treści i cieszymy się, że możemy wprowadzić ją bezpośrednio na ich dyski. Nasi użytkownicy przejechali już ponad 100 miliardów kilometrów, słuchając treści z usług przesyłania strumieniowego na naszym odtwarzaczu audio i nie możemy się doczekać, aby udostępnić to doświadczenie jeszcze większej liczbie użytkowników dzięki naszej współpracy z Audible.

Audible to najnowsza usługa przesyłania strumieniowego, która integruje swoje wrażenia dźwiękowe z Waze za pomocą Waze Audio Kit. Inne usługi przesyłania strumieniowego, które są częścią programu odtwarzacza audio Waze, to Pandora, Deezer, iHeartRadio, NPR One i TuneIn Radio.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.