Jump to content
mac-forum.pl

YouTube, obraz w obrazie działa ponownie w iOS 14.5 Beta


Sabinka
 Share

Recommended Posts

YouTube wydaje ponownie obsługiwać obraz w obrazie (PiP) w najnowszej wersji beta iOS 14.5 na iPhone’a, chociaż nikt nie wie, jak długo będzie działać.

Testy pokazują, że działa w Safari, a także w przeglądarkach, takich jak Chrome i Firefox, rozszerzając wideo w celu odtworzenia na pełnym ekranie, a następnie dotykając małej ikony obrazu w obrazie w lewym górnym rogu interfejsu.

YouTube, obraz w obrazie działa ponownie w iOS 14.5 Beta

Następnie możesz zminimalizować przeglądarkę i korzystać z innych aplikacji, kontynuując oglądanie wideo w ramce, którą można przesuwać po ekranie lub przesuwać poza zasięgiem wzroku, jeśli chcesz tylko posłuchać dźwięku.

Apple dodał obsługę PiP do iPhone’a wraz z wydaniem iOS 14, co umożliwiło użytkownikom oglądanie filmów na stronie YouTube, a także na wielu innych witrynach w zminiaturyzowanym formacie.

Po wydaniu wersji iOS 14 we wrześniu, YouTube szybko zrezygnował z możliwości oglądania filmów w trybie PiP na swojej stronie internetowej, chyba że użytkownik zaloguje się za pomocą subskrypcji YouTube Premium. Jednak na początku października YouTube w tajemniczy sposób przywrócił obsługę PiP dla filmów na swojej stronie internetowej.

Potem, zaledwie kilka dni później, wsparcie ponownie zniknęło.

Nie jest jasne, co spowodowało przywrócenie obsługi PiP w witrynie YouTube w najnowszej wersji beta iOS 14.5, ale jest prawdopodobne, że zmiany w kodzie na poziomie systemu Apple zepsuły jakąkolwiek metodę wdrożoną przez YouTube na swojej stronie internetowej, aby ta funkcja nie działała.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.