Jump to content
mac-forum.pl

Apple TV Plus z nowym serialem dla dzieci „Jane”


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple TV Plus, nowy serial o nazwie „Jane”, zlecony do Produkcji przez Apple. Jane to przyjazny rodzinie serial dla dzieci autorstwa zdobywcy nagrody Emmy J.J. Johnson, Sinking Ship Entertainment i Jane Goodall Institute.

Apple TV Plus z nowym serialem dla dzieci „Jane”

„Jane” podąża za Jane Garcia, dziesięcioletnią dziewczynką o silnej wyobraźni. Jane i jej lojalni koledzy z drużyny pracują, aby chronić jedno zagrożone zwierzę w każdym odcinku. Całość jest zgodna z mottem: „Zajmiemy się tym tylko wtedy, gdy zrozumiemy. Pomożemy tylko wtedy, gdy nam zależy. Można ich uratować tylko wtedy, gdy pomożemy ”.

Jane to druga seria Apple Original wyprodukowana przez Sinking Ship Entertainment, wraz z uznanym, zdobywcą nagrody Daytime Emmy Ghostwriter, który niedawno miał premierę drugiego sezonu w Apple TV +.

Apple TV + oferuje teraz różne seriale dla dzieci, w tym „The Snoopy Show”, „Doug Unplugs”, „Stillwater”, „Ghostwriter”, „Fraggle Rock” i nie tylko. W tej chwili nie jest jeszcze wiadome, kiedy dokładnie Jane pojawi się w Apple TV +.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.