Jump to content
mac-forum.pl

macOS Big Sur 11.2.1 oficjalnie dostępny


Sabinka
 Share

Recommended Posts

macOS Big Sur 11.2.1. udostępniony do pobrania. Jak już sugeruje numer wersji X.X.1, na pokładzie nie ma nowych funkcji. Apple rozwiązuje problem tylko ze starszymi MacBookami Pro.

Apple wypuszcza macOS 11.2.1

Kilka chwil temu Apple udostępniło do pobrania ostateczną wersję systemu macOS 11.2.1. Aktualizacja skierowana jest przede wszystkim do posiadaczy starszego MacBooka Pro (2016 i 2017). W informacjach o wydaniu jest napisane:

Uaktualnienie macOS Big Sur 11.2.1 rozwiązuje problem, który mógł uniemożliwiać ładowanie baterii niektórych modeli MacBooka Pro z 2016 i 2017 roku.

Aktualizację można zainstalować w zwykły sposób, wybierając Ustawienia systemowe -> Aktualizacja oprogramowania. W naszym przypadku aktualizacja miała rozmiar 2,43 GB.

Na początku ubiegłego tygodnia Apple udostępnił do pobrania system macOS 11.2, a także zajął się poprawkami błędów i ulepszeniami wydajności. Na przykład naprawiony zostal problem polegający na tym, że wyświetlacze zewnętrzne mogły wyświetlać czarny ekran po podłączeniu do komputera Mac mini (M1, 2020) za pośrednictwem konwertera HDMI na DVI.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.