Jump to content
mac-forum.pl

Apple udostępnia pierwsze publiczne wersje beta systemów iOS 14.5 i iPadOS 14.5


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple wypuszcza dziś pierwszą publiczną wersję beta kolejnej rundy aktualizacji oprogramowania. Obejmuje to iOS 14.5 i iPadOS 14.5, które zostały udostępnione deweloperom w wersji beta testerów na początku tego tygodnia. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje o nowościach. W tej chwili watchOS 7.4 nie jest dostępny dla użytkowników publicznych wersji beta.

Publiczne wersje beta systemów iOS 14.5 i iPadOS 14.5

Co nowego w iOS 14.5? Jak się okazuje, całkiem sporo. Aktualizacja obejmuje podstawy nowej funkcji prywatności Apple App Tracking Transparency, która wymaga, aby aplikacje żądały pozwolenia od użytkowników przed śledzeniem ich w innych aplikacjach i witrynach internetowych.

iOS 14.5 i watchOS 7.4 zawierają również jedną istotną zmianę dla abonentów Apple Fitness +: obsługę AirPlay 2.

Być może przede wszystkim iOS 14.5 i watchOS 7.4 zawierają poważną zmianę w integracji między iPhonem a Apple Watch. Po raz pierwszy możesz teraz używać zegarka Apple Watch do odblokowywania iPhone’a, gdy nosisz maskę na twarzy.

Niestety, aby skorzystać z nowej funkcji Apple Watch Unlock, musisz również zaktualizować system watchOS 7.4, który nie jest jeszcze dostępny dla publicznych testerów wersji beta.

Inne zmiany w iOS 14.5 obejmują aktualizacje aplikacji Podcasty, aplikacji Wiadomości, obsługę najnowszych kontrolerów Xbox i PS5, obsługę dwóch kart SIM 5G i nie tylko.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.