Jump to content
mac-forum.pl

YouTube wymaga AirPlay od starszych modeli Apple TV do odtwarzania


Sabinka
 Share

Recommended Posts

YouTube wkrótce będzie wymagał AirPlay do odtwarzania wideo na starszych urządzeniach do transmisji strumieniowej Apple TV. Oznacza to, że użytkownicy będą musieli rozpocząć odtwarzanie wideo na innym urządzeniu, takim jak iPhone lub iPad, aby wyświetlić zawartość na Apple TV.

airplay

YouTube wymaga AirPlay od starszych modeli Apple TV

Zmiana nie ma wpływu na dwa obecnie sprzedawane urządzenia Apple TV. Apple TV HD (czwarta generacja) i Apple TV 4K (piąta generacja), dwa modele z systemem tvOS i wbudowanym App Store, nadal będą obsługiwać aplikacje YouTube.

Wymóg AirPlay do odtwarzania pojawia się raczej w skrzynkach strumieniowych Apple TV trzeciej generacji, które po raz pierwszy zostały wprowadzone w 2012 roku.

Apple od dawna zapewnia wsparcie programistyczne w dwóch najnowszych wersjach sprzętu Apple TV, które obsługują pełny system operacyjny oparty na iOS. Starsze Apple TV polegały na specjalnych ustaleniach między Apple a dostawcami wideo w zakresie obsługi aplikacji.

Telewizory Smart TV sprzedawane w ostatnich latach oferują inne sposoby oglądania YouTube na dużym ekranie dzięki wbudowanym aplikacjom, wbudowanym funkcjom AirPlay i Chromecast oraz bardziej przystępnym cenowo urządzeniom strumieniowym, takim jak Amazon Fire TV, który współpracuje również z usługą strumieniowania wideo Apple TV +.

via 9to5mac

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.