Jump to content
mac-forum.pl

GeForce NOW obsługuje teraz natywnie M1 Mac i Chrome


Sabinka
 Share

Recommended Posts

W zeszłym roku Nvidia oficjalnie uruchomiła usługę gier w chmurze GeForce NOW. Początkowo obsługiwane były komputery Mac i Windows oraz urządzenia z systemem Android. Gracze na iOS mogą teraz grać również dzięki integracji Safari. Jak ogłasza Nvidia, dostępna jest kolejna aktualizacja usługi gier w chmurze.

geforce nowzdjecie: nvidia

GeForce NOW na komputerach Mac M1

W poście na blogu, Nvidia ogłosiła kolejną aktualizację swojej aplikacji GeForce NOW dla komputerów Mac. Najważniejszym punktem wersji 2.0.27 jest natywna obsługa chipa M1, który jest używany w nowym Macu mini oraz 13-calowym MacBooku Pro i MacBooku Air. Poprzednia wersja 2.0.26 nadal musiała opierać się na Rosetcie (dynamicznej translacji plików binarnych firmy Apple z x86 do kodu ARM).

Nvidia ogłasza również, że usługa przesyłania strumieniowego może być teraz oficjalnie używana w przeglądarce Chrome pod macOS i Windows. Usługę można uruchomić na play.geforcenow.com.

Usługa GeForce NOW uzyskuje dostęp do bibliotek graczy Steam, Uplay, Epic Games Store, a ostatnio GOG i umożliwia strumieniowanie wybranych tytułów, w tym Fortnite, który został zablokowany na iOS. Usługa GeForce NOW oferuje obecnie możliwość grania w około 2000 gier za pośrednictwem strumienia, o ile są one własnością gracza. Usługa jest dostępna bezpłatnie, jeśli chcesz zaakceptować długi czas oczekiwania. Odpowiednia gra może być następnie transmitowana przez godzinę. Jeśli chcesz grać dłużej w sesji i najlepiej uniknąć czasu oczekiwania, możesz zapewnić 6-miesięczne członkostwo założycielskie za 125 zlotych. Ze względu na duży popyt miesięczne członkostwa są obecnie wyprzedane.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.