Jump to content
mac-forum.pl

AirTags skórzane etui pojawia się na Amazon


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Wedlug branży akcesoriów, Apple zaprezentuje już wkrótce AirTagi. Po tym, jak niedawno pojawiły się odpowiednie akcesoria, na Amazon pojawia się teraz kolejne skórzane etui.

Od ponad roku utrzymują się pogłoski, że Apple pracuje nad inteligentnym trackerem o nazwie AirTags. Nazwa produktu pojawiła się nawet w filmie wsparcia Apple. Jednak Apple nie zapowiedział jeszcze akcesoriów.

AirTags skórzane etui na Amazon

Poduszki powietrzne powinny być małym, okrągłym inteligentnym trackerem, który można przymocować do pęku kluczy, plecaka lub czegokolwiek innego, aby ponownie znaleźć przedmiot, jeśli zostanie zgubiony lub skradziony.

Całość ma zostać zrealizowana przy użyciu ultraszerokopasmowego chipa U1, Bluetooth oraz aplikacji „Where is?”. Za pomocą aplikacji można również znaleźć produkty innych firm. Firma Belkin niedawno przedstawiła słuchawki, które z nich korzystają.

Skórzane etui CYRILL pojawia się na Amazon w kolorach czarnym i szarobrązowym. Potrzebne sa oczywiscie Airtags, ktore następnie można przymocować do przedmiotu za pomocą pewnego rodzaju karabińczyka. Za skórzane etui AirTags wymagane jest 15,99 euro. Artykuł jest w magazynie i gotowy do wysłania.

Plotka głosi również, że producent ogłosi również odpowiednie akcesoria do AirTagów, dzięki którym Smart Tracker będzie mógł być przymocowany do przedmiotów.

Uwaga: w naszych artykułach używamy linków partnerskich. Jeśli zamówisz produkt za pośrednictwem tych linków, otrzymamy niewielką prowizję. Cena sprzedaży nie zmienia się dla Ciebie.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.