Jump to content
mac-forum.pl

iOS 14.4 i watchOS 7.3 będą dostępne dzisiaj


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple właśnie ogłosił, że w lutym firma będzie obchodzić  Black History Month. Towarzyszący komunikat pokazuje, że Apple udostępni już dziś ostateczną wersję iOS 14.4 i watchOS 7.3 dla każdego.

iOS 14.4 i watchOS 7.3 już dzisiaj

Apple obchodzi Black History Month różnymi promocjami. Producent oferuje swoim klientom różnorodne nowe i zaktualizowane kolekcje oraz ekskluzywne treści, które szczególnie koncentrują się na czarnych artystach, programistach i firmach. Od wyselekcjonowanych funkcji w App Store, Apple Music, w aplikacji Apple TV, w książkach Apple i podcastach Apple po nowe przewodniki turystyczne w Apple Maps, Apple Watch Black Unity Collection, Today at Apple Sessions i wiele więcej.

Oprócz tego klienci mogą spodziewać się Apple Watch 6 Black Unity oraz sportowej bransoletki Black Unity (od lutego m.in. w Sklepie Apple). Ponadto użytkownicy Apple Watch mogą wziąć udział w nowym Unity Activity Challenge i zdobyć tę specjalną nagrodę, zamykając swój pierścień ruchu na siedem dni z rzędu w lutym.

Krótko mówiąc: dzisiaj (prawdopodobnie około 19:00) ukażą się iOS 14.4 i watchOS 7.3. Zakładamy, że Apple wyda równolegle iPadOS 14.4, tvOS 14.4 i macOS Big Sur 11.2.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.