Jump to content
mac-forum.pl

Apple Watch 6 Black Unity Edition


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple świętuje „Miesiąc Czarnej Historii” i w tym kontekście zapowiedział wydanie Apple Watch 6 Black Unity Edition. Apple Watch Series 6 Black Unity i opaska sportowa Black Unity będą dostępne od 1 lutego – także w Apple Online Store.

Apple właśnie ogłosił Black History Month. Producent z Cupertino oferuje swoim klientom różnorodne nowe i zaktualizowane kolekcje oraz ekskluzywne treści, które koncentrują się w szczególności na czarnych artystach, programistach i firmach. Od wyselekcjonowanych funkcji w App Store, Apple Music, w aplikacji Apple TV, w książkach Apple i podcastach Apple po nowe przewodniki turystyczne w Apple Maps, Apple Watch Black Unity Collection, Today at Apple Sessions i wiele więcej.

apple watch 6 black unityzdjecie: apple

Apple Watch 6 Black Unity Edition

Kolekcja Black Unity oddaje hołd bogatej tradycji i kunsztowi pikowania w Czarnej Wspólnocie i celebruje kolory flagi panafrykańskiej: czerwony dla krwi, która jednoczy mieszkańców afrykańskiej diaspory i przelana za ich wyzwolenie, czarny dla Ludzi, których istnienie potwierdza flaga i zielone dla życia bogactwo naturalne Afryki, ojczyzny. Opaska sportowa Black Unity wykonana jest z pojedynczych kawałków kolorowej gumy syntetycznej, które są składane ręcznie i wciskane w całość. Tarcza zegarka Unity tworzy stale zmieniający się wzór, który zmienia się dynamicznie wraz z ruchem zegarka Apple Watch.

Apple Watch Series 6 Black Unity i Black Unity Sport Band będą dostępne od 1 lutego, a tarcza zegarka Unity będzie dostępna jako część systemu watchOS 7.3, który pojawia się dzisiaj.

Ponadto użytkownicy Apple Watch mogą wziąć udział w nowym Unity Activity Challenge i zdobyć tę specjalną nagrodę, zamykając swój pierścień ruchu na siedem dni z rzędu w lutym.

Apple Watch Series 6 Black Unity (GPS) kosztuje od 1899 zł, a Apple Watch Series 6 Black Unity (GPS + Cellular) od 2 349,00 zł. Bransoletka sportowa Black Unity kosztuje 199,00 zł. Kolekcja Black Unity będzie dostępna online oraz w sklepach Apple w Stanach Zjednoczonych oraz w ponad 38 krajach i regionach od poniedziałku 1 lutego.

Limitowana edycja Apple Watch Series 6 Black Unity będzie dostępna tylko w lutym, a sportowa Opaska Black Unity przez cały rok. Tarcza zegarka Unity będzie dostępna później tego dnia jako część systemu watchOS 7.3 i wymaga iPhone’a 6s lub nowszego z systemem iOS 14.4. Kolekcje i zawartość Black History Month we wszystkich usługach Apple będą dostępne od 1 lutego.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.