Jump to content
mac-forum.pl

Apple TV +: rozpoczęło się „Losing Alice” – nowe odcinki Dickinson i Servant


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Zapowiedziany latem ubiegłego roku, serial thrillerów psychologicznych „Losing Alice” ma swoją premierę w ten piątek w Apple TV +. Ponadto do oglądania dostępne są dwa nowe odcinki „Dickinson” i „Servant” (każdy 2 sezon).

„Losing Alice” zaczęło się w Apple TV +

Serial podąża za Alice, 48-letnią reżyserką, która po wyprowadzce swoich dzieci czuje się nieistotna. Po krótkim spotkaniu w pociągu wpada w obsesję na punkcie 24-letniej scenarzystki Femme Fatale Sophie (granej przez Lihi Kornowski) i ostatecznie rezygnuje z moralnej uczciwości, by osiągnąć władzę, znaczenie i sukces.

Apple opisuje „Losing Alice” jako „ekscytującą filmową podróż, która wykorzystuje retrospekcje i naprzód w zadowalająco złożonej narracji, która prowadzi widza przez świadomy i podświadomy umysł swojego bohatera. Aby wprowadzić Cię w odpowiedni nastrój, zamieściliśmy oficjalny zwiastun.

Nowe odcinki filmów „Dickinson” i „Servant”

W ostatnim tygodniu, seriale Apple TV + „Dickinson” i „Servant” rozpoczęły swój drugi sezon. Co tydzień pojawiają się nowe odcinki – zawsze w piątki. Drugi odcinek drugiego sezonu Servant jest już dostępny. Nazywa się to „Hypnose”. Z pomocą Natalie Sean i Julian odkrywają przerażające szczegóły kultu. Dorothy naraża swoją rodzinę na niebezpieczeństwo.

Odcinek 5 drugiego sezonu Dickinsona nosi tytuł „Slodycz zakazanego owocu”. Kiedy zdaje sobie sprawę, że Sam chce opublikować swój wiersz, Emily wykorzystuje okazję podczas wieczoru Sue, aby lepiej go poznać.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.