Jump to content
mac-forum.pl

iPhone 13 wyposażony w technologię z automatyczną stabilizacją matrycy


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Czy Apple użyje automatycznej stabilizacji matrycy dla całej rodziny iPhone’ów 13? Przynajmniej tak głosi ostatni raport.

Jeśli spojrzysz na serie iPhone 12 Pro, zobaczysz, że Apple używa tylko automatycznej stabilizacji matrycy dla iPhone’a 12 Pro Max. Firma Apple opracowała rozwiązanie stabilizujące dla iPhone’a 12 Pro Max, które tylko przesuwa czujnik i zapewnia jeszcze większą stabilność. Technologia ta była wcześniej znana tylko z cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych.

iPhone 13

iPhone 13 wyposażony w technologię z automatyczną stabilizacją matrycy

Digitimes informuje, że Apple zastosuje optyczną stabilizację obrazu z automatyczną stabilizacją matrycy dla całej rodziny iPhone’ów 13.

Według informacji branżowych wszystkie iPhone’y nowej generacji firmy Apple, które mają wejść na rynek w drugiej połowie 2021 roku, będą wyposażone w technologię stabilizacji automatycznej stabilizacji matrycy.

To nie pierwszy raz, kiedy czytamy, że Apple instaluje optyczną stabilizację obrazu z automatyczną stabilizacją matrycy w nadchodzącej rodzinie iPhone’ów 13. Ostatnio jednak czytano, że „tylko” modele Pro otrzymają tę technologię. Ponadto nie wiadomo, czy np. tylko Obiektyw szerokokątny otrzymie ta technologię.

W każdym razie jest pewne, że Apple ulepszył również system aparatów w modelach iPhone’a 13. Jak i w jakiej formie to nastąpi, jeszcze się okaże. Większe czujniki? Skanery LiDAR we wszystkich modelach? Możliwa jest lepsza obróbka obrazu przez chip A15 itp.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.