Jump to content
mac-forum.pl

Apple Watch, nowa tarcza „Unity” na watchOS 7.3


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Firma Apple udostępniła dziś programistom system watchOS 7.3 RC, który umożliwia powiadamianie o EKG i nieregularnym rytmie serca w większej liczbie krajów, treningi marszu z przewodnikiem dla subskrybentów Apple Fitness +, a także nową tarczę zegarka o nazwie „Unity”. Ponieważ system watchOS 7.3 nie jest jeszcze dostępny publicznie, mozesz po raz pierwszy spojrzeć na tę nową tarczę zegarka stworzoną przez Apple.

watchOS 7.3zdjecie: 9to5mac

Apple Watch, nowa tarcza „Unity” na watchOS 7.3

W systemie watchOS 7.3 dodano nową tarczę zegarka inspirowaną kolorami flagi panafrykańskiej. Apple twierdzi, że nowa tarcza zegarka „Unity” ma kształty, które zmienia się podczas ruchu.

Możesz dostosować tarczę zegarka za pomocą trzech różnych schematów kolorów: czarny / szary, czerwony / czarny / zielony i czerwony / czarny / żółty. Oto kolory flagi panafrykańskiej, a każdy z nich ma swoje własne znaczenie, jak opisuje Apple.

Oprócz opcji kolorów tarcza zegarka „Unity” umożliwia użytkownikom dodanie komplikacji związanej z datą u góry (chociaż aplikacja Watch mówi, że jest to środkowa komplikacja), a inna komplikacja u dołu. Jednak najbardziej interesujące w tej nowej tarczy zegarka jest fakt, że zmienia się ona w zależności od Twojego ruchu.

via 9to5mac

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.