Jump to content
mac-forum.pl

Apple Watch z nowym wyzwaniem „Unity” w lutym 2021


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Nadal masz wystarczająco dużo czasu, aby sprostać wyzwaniu noworocznego Apple Watch,ktore trwa do końca Stycznia. Jednocześnie zapowiadane jest już kolejne wyzwanie. Tak zwane wyzwanie „Jedność”, które rozpoczyna się 1 lutego.

apple watch

Apple Watch z nowym wyzwaniem „Unity”

Przez cały rok Apple organizuje różne wyzwania związane z Apple Watch, aby zachęcić użytkowników do większej aktywności fizycznej, wykonywania większej ilości ćwiczeń i bycia zdrowszym. Podczas gdy styczniowe wyzwanie powoli, ale z pewnością dobiega końca, wyzwanie z lutego 2021 r. rozpocznie się za niedługo.

Unity Challenge rozpoczyna się 1 lutego i potrwa do 28 lutego i odbywa się z okazji „Black History Month”. Celem obchodów Black History Month jest zwiększenie świadomości wkładu Afroamerykanów w historię Stanów Zjednoczonych i Kanady. Nawiasem mówiąc, w tym roku Apple po raz pierwszy wykorzystał Black History Month jako okazję do wyzwania Apple Watch.

O czym to jest? Użytkownicy Apple Watch są zobowiązani do zamykania pierścienia ruchu przez siedem dni z rzędu w lutym. Użytkownicy Apple Watch, którzy sprostają wyzwaniu, otrzymają nagrodę i specjalne sticker, których można używać w iMessage i FaceTime. Obecnie nie wiadomo, czy Unity Challenge odbędzie się tylko w USA i Kanadzie, czy na całym świecie.

via 9to5mac

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.