Jump to content
mac-forum.pl

Netflix ma ponad 200 milionów płacących użytkowników


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Netflix opublikował swój roczny raport za czwarty kwartał i korzysta z okazji, aby pokazać, że popularne filmy i seriale dały dostawcy transmisji strumieniowej nowy rekord użytkowników pod koniec 2020 roku. W międzyczasie Netflix ma ponad 200 milionów płatnych abonentów pomimo wzmożonej konkurencji.

Netflix

Netflix ma ponad 200 milionów użytkowników

Netflix może pochwalić się imponującym kwartałem. Liczba płacących abonentów wzrosła w czwartym kwartale o 8,5 mln do 203,66 mln. W zeszłym roku platforma streamingowa zdobyła ponad 36 milionów subskrybentów.

Całkowite przychody wzrosły z 6,4 mld USD do 6,6 mld USD w czwartym kwartale w porównaniu z trzecim kwartałem. Tutaj Netflix był w stanie zarezerwować zysk w wysokości 542 milionów dolarów. W trzecim kwartale było to nadal 790 milionów dolarów. Ogólnie rzecz biorąc, Netflix osiągnął sprzedaż w wysokości 25 miliardów dolarów i zysk w wysokości 2,8 miliarda dolarów w 2020 roku.

Netflix jest optymistą, że ostatnie podwyżki cen nie zniechęcą klientów. Firma chce zatrzymać swoich klientów dzięki rozbudowanemu programowi. Oprócz nowych wewnętrznych seriali telewizyjnych coraz większą rolę w strategii odgrywają filmy. Netflix ma zaplanowanych na ten rok kolejnych 70 tytułów.

W bieżącym kwartale usługa wideo planuje pozyskać 6 milionów dodatkowych abonentów na całym świecie. Netflix dąży do sprzedaży w wysokości 7,1 miliarda dolarów i zysku w wysokości około 1,4 miliarda dolarów.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.