Jump to content
mac-forum.pl

Apple przestaje podpisywać iOS 12.5 – downgrade nie jest już możliwy


Sabinka
 Share

Recommended Posts

W dzisiejszą noc Apple przeszło na ustawianie podpisu na iOS 12.5. Oznacza to, że po zainstalowaniu iOS 12.5.1 nie jest już możliwe przejście na starszą, wspomnianą wersję iOS.

Apple przestaje podpisywać iOS 12.5

Jeśli chodzi o aktualizacje iOS, Apple jest całkiem wzorowy. Producent nie tylko regularnie dostarcza aktualizacje iOS dla nowszych urządzeń, aby wdrażać nowe funkcje, eliminować błędy itp. Pp, starsze modele iPhone’a i iPada również otrzymują aktualizacje mniej lub bardziej regularnie. W ten sposób Apple zapewnia ważne funkcje i rozwiązuje problemy z bezpieczeństwem.

Ostatnio iOS 12.5.1 został udostępniony do pobrania dla starszych urządzeń. Ta aktualizacja rozwiązuje problemy związane z interfejsem COVID-19. Apple przyznaje określone okno czasowe po wydaniu nowej wersji iOS, więc w zasadzie możliwe jest przejście na starszą wersję. Może to być czasami przydatne, jeśli masz problemy z nową wersją. Nie było prawdziwych problemów z iOS 12.5.1, więc Apple zaprzestał podpisywania iSO 12.5.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.