Jump to content
mac-forum.pl

Pierwszy MacBook Pro firmy Apple z wyświetlaczem Retina stanie się „przestarzały”


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Jeśli posiadasz 15-calowy model MacBooka Pro z połowy 2012 r. z wyświetlaczem Retina i potrzebujesz nowej baterii lub innych napraw, koniecznie umów się na wizytę do autoryzowanego serwisu, bo pogwarancyjne naprawy przestaną być oferowane.

Według MacRumors, że ten konkretny model MacBooka Pro będzie oznaczony jako „przestarzały” na całym świecie  od 30 czerwca 2020 r., Nieco ponad osiem lat po jego wydaniu. W dokumencie wsparcia Apple zauważa, że przestarzałe produkty nie są już objęte usługą sprzętową.

Oczywiście, jeśli posiadasz „MacBooka Pro” z 2012 roku, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś postępował zgodnie z jednym z wielu poradników naprawy iFixit zrób to sam.

Oprócz tego, że był to pierwszy MacBook Pro z wyświetlaczem Retina, model 2012 miał znacznie cieńszą konstrukcję w porównaniu do poprzednich modeli, po tym, jak Apple usunął wbudowany port Ethernet i napęd dysków optycznych na dyski CD / DVD. Jednak nadal miał szeroki wachlarz wejść / wyjść, w tym pary portów Thunderbolt i USB-A, port HDMI i gniazdo kart SD.

 

Zrodlo: macrumors

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.