Jump to content
mac-forum.pl

Apple Fitness +: obecnie dostępnych jest prawie 300 treningów


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple Fitness+ pojawił się w zeszłym miesiącu wraz z wydaniem iOS 14.3, iPadOS 14.3, watchOS 7.2 i tvOS 14.3. Subskrypcja fitness nie jest obecnie dostępna dla polskich użytkowników, ale tylko w kilku krajach. Obecnie dla subskrybentów dostępnych jest prawie 300 treningów.

apple fitnesszdjecie:apple

Apple Fitness +: obecnie dostępnych jest prawie 300 treningów

Pandemia COVID-19 i związane z nią ograniczenia sprawiają, że kursy sportowe online, subskrypcje fitness itp. Są bardzo popularne. Jednak Apple nie tylko zdecydowało się na rozwój Apple Fitness + wraz z pojawieniem się koronawirusa, ale trochę wcześniej.

Na początku nowego tygodnia Apple dodał do Fitness + ponad dwa tuziny nowych treningów wideo. W ten sposób firma kontynuuje swoje ambicje, aby co tydzień rozszerzać usługę abonamentową.

W najnowszym motywacyjnym filmie wprowadzającym trener Bakari przedstawia nowe treningi w następujący sposób:

W Fitness + właśnie odblokowano ponad dwa tuziny treningów, takich jak 30-minutowy trening Sama na bieżni, który stanowi wyzwanie dla Twojej wytrzymałości, niezależnie od tego, czy chodzisz, czy biegasz. Do treningu, który nie wymaga żadnego sprzętu, prowadzę 10-minutową lekcję czterech ruchów całego ciała. Każdy ruch jest inspirowany różnymi sportami, takimi jak koszykówka i piłka nożna, które idealnie pasują do piosenki „No Hands” Waka Flocka Flame. To nowość w Fitness +, dzięki której możesz zamknąć pierścienie. Zaczynajmy!

W sumie Apple dodało 26 nowych treningów Fitness +, które obejmują wszystkie kategorie wideo, w tym jazdę na rowerze, siłę, jogę, HIIT, rdzeń, taniec, bieżnię, uważne ochłonięcie i wiosłowanie. Łączna liczba treningów w katalogu Fitness + wzrosła w ten sposób do 293.

Fitness + kosztuje 9,99 euro miesięcznie lub 79,99 euro rocznie. Usługa może być udostępniana maksymalnie 5 członkom rodziny i jest również częścią Apple One.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.