Jump to content
mac-forum.pl

Apple Arcade w sklepach Apple


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Nieco ponad rok temu Apple uruchomił usługę subskrypcji gier Apple Arcade. Obecnie na platformie jest ponad 140 ekskluzywnych gier. Aby intensywniej promować usługę, Apple odświeżył swoje sklepy Apple. Istnieją teraz nowe obszary demonstracyjne.

apple arcadeapple.com

Apple Arcade w sklepach Apple

Od czasu do czasu Apple zmienia wygląd swoich sklepów, aby promować określone produkty, usługi, akcesoria itp. Obecnie nacisk położony jest na usługę subskrypcji gier. Postacie z różnych gier Apple Arcade można teraz zobaczyć na dużych wyświetlaczach.

Siatka ikon aplikacji wypełnia tło nowego Apple Arcade Avenue. Każda ikona jest kontrolowana przez iPada, który odtwarza przyciągającą wzrok animację. Aktualne pokazywane gry to Skate City, Crossy Road Castle, WHAT THE GOLF? , Sneaky Sasquatch i nie tylko.

Demonstracyjne iPhone’y i iPady są wyposażone we wszystkie przedstawione gry, a Apple stworzył również sposób, aby użytkownicy mogli „zabrać ze sobą gry”. Jeśli naciśniesz akrylowy symbol aplikacji, zobaczysz kod QR, który prowadzi do odpowiedniej gry w sklepie z aplikacjami. W krajach, w których Apple Arcade nie jest dostępne, „normalny” sklep App Store jest reklamowany w ten sam sposób.

Oprócz rzeczywistych gier Apple Arcade, Apple reklamuje również różne akcesoria, takie jak kontrolery do gier, słuchawki i inne.

via 9to5Mac

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.