Jump to content
mac-forum.pl

Shot on iPhone 12 – Apple prezentuje portrety, widoki miast i nocne niebo


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Kilka chwil temu Apple opublikowało nowy artykuł w Apple Newsroom, którym producent z Cupertino zwraca uwagę na różne zdjęcia, które zrobili użytkownicy na całym świecie. Fotografowie na całym świecie używają iPhone’a 12, iPhone’a 12 mini, iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max do robienia wspaniałych zdjęć miast, krajobrazów, ludzi i nie tylko, w dzień i w nocy.

Shot on iPhone 12 – Apple promuje zdjęcia użytkowników

System aparatów iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro zrobił znaczący krok naprzód w porównaniu z ich poprzednikami. W szczególności iPhone 12 Pro Max zapewnia. Apple reklamuje to między innymi w następujący sposób

W przypadku iPhone’a 12 Pro Max korzystanie z profesjonalnego aparatu jest jeszcze lepsze. Nowy szerokokątny obiektyw z aperturą ƒ / 1,6 ma 47 procent większy czujnik z pikselami 1,7 μm, co zapewnia ogromną, 87-procentową poprawę w kiepskich warunkach oświetleniowych. Obejmuje również ultraszerokokątny obiektyw i teleobiektyw o ogniskowej 65 mm, co zapewnia większą elastyczność w zbliżeniach i wąskich sekcjach. W połączeniu ten system oferuje 5-krotny zoom optyczny.

Ale inne modele iPhone’a 12 (Pro) również mają ulepszenia pod względem różnych obiektywów. Na przykład iPhone 12 Pro jest wyposażony w nowy, siedmioelementowy obiektyw szerokokątny z aperturą ƒ / 1,6, czyli najwyższym natężeniem światła, jakie kiedykolwiek widziano w iPhonie, zapewniającym o 27 procent lepszą jakość zdjęć i filmów w słabym świetle. Ultraszerokokątny obiektyw o kącie widzenia 120 stopni jest idealny do fotografowania w ciasnych przestrzeniach lub w szerokich krajobrazach, a teleobiektyw o ogniskowej 52 mm, który zwiększa zakres zoomu optycznego o 4 razy, jest idealny do wykonywania portretów.

  • Shot on iPhone 12Shot on iPhone 12 mini od Andrey Glazunov, Russland
  • Shot on iPhone 12Shot on iPhone 12 Pro Max od Pieter de Vries, Australien
  • Shot on iPhone 12Shot on iPhone 12 Pro od Ikuchika Aoyama, Japan

Pozostałe zdjęcia można znaleźć w Apple Newsroom.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.