Jump to content
mac-forum.pl

iPhone 13 z In-Display Touch ID w teście, AirTags w tym roku, składany iPhone w pracy


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple rozpoczął prace nad iPhonem ze składanym wyświetlaczem, wynika to z niedawnego raportu Bloomberga. Ale Mark Gurman ma również nowe informacje na temat iPhone’a 13 i gotowych AirTagów.

Bloomberg informuje o nadchodzących modelach iPhone’a i AirTagach

Raport sugeruje, że rozwój składanego iPhone’a jest wciąż w powijakach i nie wykracza jeszcze poza wyświetlacz. Apple nie powinno jeszcze mieć w pełni funkcjonalnych składanych prototypów iPhone’a.

Wewnętrznie Apple omówiło kilka rozmiarów składanych ekranów, w tym jeden, który rozkłada się do rozmiaru podobnego do 6,7-calowego wyświetlacza w iPhonie 12 Pro Max. Projekty Apple’a powinny mieć „w dużej mierze niewidoczny zawias” z elektroniką za wyświetlaczem, a nie dwoma panelami oddzielonymi widocznym zawiasem.

Gurman zakłada, że ​​składanego iPhone’a dzieli jeszcze kilka lat od rozpoczęcia sprzedaży. W tym roku Apple skupi się przede wszystkim na kontynuacji swojego obecnego flagowego iPhone’a.

iPhone 13 albo iPhone 12S?

Oczekuje się, że iPhone 13 nie otrzyma w tym roku znaczącej aktualizacji. Nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby wyglądał dokładnie tak, jak iPhone 12, z wyjątkiem minimalnych zmian. Ulepszenia prawdopodobnie będą znajdować się głównie pod maską. Tegoroczna aktualizacja może być również ulepszeniem S.

Raport Bloomberga stwierdza również, że Apple testuje czytnik linii papilarnych Touch ID na wyświetlaczu dla iPhone’a z 2021 roku. Dzięki temu Touch ID i Face ID mogą być używane razem. W czasie pandemii i konieczności noszenia masek może to być korzystne.

AirTags w 2021

Wreszcie Gurman ponownie zwraca się do AirTags. W każdym razie iOS 14.4 tworzy kolejną podstawę dla AirTags w aplikacji „Where is?”.

Bloomberg „potwierdza”, że AirTags zostaną oficjalnie wprowadzone w tym roku. W przygotowaniu jest też nowy iPad Pro z mini wyświetlaczem LED.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.