Jump to content
mac-forum.pl

Apple udostępnia zwiastun „Cherry” [TV +]


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość jeszcze przez kilka tygodni, aż „Cherry” z Tomem Hollandem w roli głównej ukaże się 12 marca 2021 roku. Wcześniej film będzie miał premierę w wybranych kinach 26 lutego. Do tego czasu musimy zadowolić się pierwszymi oficjalnymi zdjęciami i oficjalnym zwiastunem. Dokładnie to opublikował Apple.

Dostępny jest oficjalny zwiastun „Cherry” z Tomem Hollandem

„Cherry” opowiada historię pozbawionego praw wyborczych młodego mężczyzny z Ohio, który spotyka miłość swojego życia tylko po to, by zaryzykować utratę jej w wyniku serii złych wyborów i trudnych okoliczności.

Zainspirowany bestsellerową powieścią o tym samym tytule, „Cherry” przedstawia Toma Hollanda w tytułowej roli beztroskiej postaci, która porzuciła studia, aby służyć w Iraku jako sanitariusz wojskowy i jest mocno zakotwiczona tylko przez swoją jedyną prawdziwą miłość, Emily (Ciara Bravo) .

Kiedy Cherry wraca do domu jako bohater wojenny, walczy z demonami niezdiagnozowanej choroby PTSD i spirali uzależnienia od narkotyków, i otacza się zastępami zdeprawowanych outsiderów. Cherry żyje ponad stan posiadania i zwraca się do napadu na bank, aby sfinansować swoje uzależnienie. Po drodze niszczy swój związek z Emily.

Wyhodowany do wyświetlania w odważny i ziarnisty sposób przez wizjonerskich reżyserów Anthony’ego i Joe Russo, „Cherry” to mrocznie humorystyczna, niezachwiana opowieść o dojrzewaniu człowieka poszukującego sensu i powiązań międzyludzkich.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.