Jump to content
mac-forum.pl

Netflix testuje funkcjonalność dźwięku 3D dla AirPods Pro i AirPods Max


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Netflix pracuje nad obsługą dźwięku 3D (dźwięku przestrzennego) w AirPods Pro i AirPods Max, zgodnie z informacjami od naszych francuskich kolegów z iPhoneSoft.

Jesienią ubiegłego roku AirPods Pro otrzymały aktualizację oprogramowania, która wprowadziła funkcję „Spital Audio”. Apple oficjalnie mówi teraz o dźwięku 3D. AirPods Max obsługują tę funkcję od samego początku sprzedaży.

AirPods Pro i AirPods Max: Netflix testuje dźwięk 3D

Dźwięk 3D z dynamicznym śledzeniem głowy zapewnia doskonały dźwięk w filmach i programach telewizyjnych, zapewniając wrażenie przestrzenne, jak w kinie. Oczywiście dźwięk 3D musi być obsługiwany przez aplikacje. Netflix powinien popracować nad obsługą tej funkcji. IPhoneSoft odnosi się do nieokreślonego pracownika Netflix z USA. Mówi się, że informacje zostały potwierdzone przez inne źródło. Wiosną w serwisie Netflix będzie dostępny „mały katalog” treści, który obsługuje dźwięk 3D w AirPods Pro i AirPods Max.

Dźwięk 3D zapewnia użytkownikom wrażenia jak w kinie. Dźwięk przestrzenny wykorzystuje żyroskop i akcelerometr w AirPods Pro i AirPods Max do śledzenia ruchu głowy i pozycji iPhone’a, porównywania danych ruchu i ponownego mapowania pola dźwiękowego.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.