Jump to content
mac-forum.pl

iOS 14.4 wprowadzi ostrzeżenie dotyczące nieoryginalnych aparatów iPhone’a


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Począwszy od iPhone’a 11, Apple dodał ostrzeżenie w iOS, które powiadamia użytkownika, jeśli urządzenie ma nieoryginalny wyświetlacz – który później został rozszerzony na wewnętrzne baterie od zewnętrznych dostawców. A teraz iOS 14.4 ostrzeże użytkowników, gdy zidentyfikuje nieoryginalne aparaty w iPhonie.

iOS 14.4 rozpozna oryginalność modułu aparatu

ios 14.4

Jak donosi MacRumors, druga wersja beta iOS 14.4 przynosi nowe powiadomienie, jeśli iPhone jest wyposażony w aparat, który nie pochodzi od Apple. Tresc Wiadomości :

„Unable to verify this iPhone has a genuine Apple camera.“

Znamy już podobne ostrzeżenie z innych komponentów, takich jak wyświetlacz. Dalsze szczegóły są nadal w toku. Ostrzeżenie Apple dotyczące wyświetlacza nie wpływa na możliwość korzystania z iPhone’a lub wyświetlacza, więc prawdopodobnie będzie to samo z ostrzeżeniem dotyczącym aparatu, ale okaże się, że.

Apple wyświetla również podobny komunikat dla nieoryginalnych baterii iPhone’a, co również nie ma wpływu na korzystanie z urządzenia, poza wyłączeniem funkcji baterii, która pokazuje maksymalną pozostałą pojemność baterii.

Komunikat, że jest to nieoryginalny aparat, prawdopodobnie skieruje użytkowników do przyszłego dokumentu wsparcia Apple, w którym podkreślono, jak ważne jest, aby naprawy iPhone’a były wykonywane przez autoryzowanych, przeszkolonych techników korzystających z oryginalnych części Apple.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.