Jump to content
mac-forum.pl

Apple planuje przenieść aplikacje muzyczne i podcasty do Microsoft Store


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple rozpoczął zatrudnianie inżynierów do stworzenia nowej generacji aplikacji multimedialnych dla systemu Windows w 2019 r. Co zaowocowało pojawieniem się aplikacji Apple TV na Xbox. 9to5Mac dowiedział się teraz, że firma pracuje nad udostępnieniem aplikacji muzycznych i podcastów w sklepie Microsoft Store, które mogą zostać udostępnione jeszcze w tym roku.

Aplikacje muzyczne i podcasty Apple w Microsoft Store

Źródła poinformowały 9to5Mac, że Apple testował zarówno aplikacje muzyczne, jak i podcasty na platformy Microsoft w prywatnej wersji beta. Nie możemy potwierdzić, czy aplikacje będą kompatybilne z komputerami z systemem Windows, czy też zostały opracowane do pracy wyłącznie z Xbox, tak jak aplikacja Apple TV.

Możemy jednak łatwo wyobrazić sobie, że te aplikacje będą dostępne dla użytkowników komputerów, ponieważ iTunes został przerwany w 2019 r. wraz z wydaniem macOS Catalina. Chociaż Apple nadal oferuje wersję iTunes dla systemu Windows, aplikacja nie otrzymała od jakiegoś czasu nowych funkcji, a dostęp do Apple Music i Apple Podcasts przez iTunes nie jest zbyt dobry.

W ubiegłym roku pierwsze oznaki, że Apple planuje uruchomić aplikację Apple TV w Microsoft Store, ujawniono we wrześniu, natomiast aplikacja została oficjalnie wydana dwa miesiące później, w listopadzie. Podobny harmonogram może dotyczyć aplikacji Muzyka i Podcasty.

Co myślisz o posiadaniu aplikacji Apple na Windows i Xbox? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

via 9to5mac

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.