Jump to content
mac-forum.pl

Apple pracuje nad problemami z Bluetooth na Macach M1


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple pracuje nad rozwiązaniem, które rozwiąże pojedyncze problemy z Bluetooth na komputerach M1 Mac. Pojawiały się one sporadycznie, odkąd Apple Silicon Mac trafił do sprzedaży w listopadzie.

Kiedy Apple wprowadził Apple Silicon Macs (MacBook Air, 13-calowy MacBook Pro i Mac mini) w listopadzie i wprowadził je na rynek, pojawiły się pojedyncze doniesienia o użytkownikach zgłaszających problemy z Bluetooth. Mówiono między innymi o tymczasowych przerwach w bezprzewodowych urządzeniach peryferyjnych na całkowicie niedziałających połączeniach Bluetooth.

Mac M1 ma problemy z Bluetooth

O tym, że w nowych Apple Silicon Macach występują problemy z Bluetooth, wiedzą również odpowiedzialni w Cupertino. Tam już pracują nad rozwiązaniem problemu. Ian Bogost informuje, że rozwiązał swoje problemy z Bluetooth w M1 Mac, kupując mysz Logitech Bluetooth z kluczem Bluetooth. Jednocześnie Bogost wskazał, że Apple potwierdził mu, że trwa naprawa błędu, a tym samym aktualizacja systemu macOS, która powinna rozwiązać problem.

Obecnie trwają prace nad systemem MacOS Big Sur 11.2. Nowe funkcje nie są jeszcze znane, więc zakładamy, że jest to przede wszystkim aktualizacja poprawiająca błędy. Jest całkiem możliwe, że wyeliminuje to również problemy z Bluetooth. Jednak można sobie również wyobrazić, że Apple opublikuje „Uzupełniającą aktualizację dla systemu macOS 11.1”.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.