Jump to content
mac-forum.pl

Apple otwiera aplikację Find My dla innych firmy – Belkin jako pierwszy


Sabinka
 Share

Recommended Posts

W czerwcu tego roku i podczas przemówienia na WWDC 2020, Apple ogłosił, że aplikacja „Where is?” Będzie obsługiwać w przyszłości urządzenia innych firm. Podczas wieczoru pierwsi producenci ogłosili, jakie korzyści przyniosą im ta innowacja.

Apple udostępnia teraz dostawcom zewnętrznym dostęp do aplikacji „Where is?”

Latem Apple wprowadził tak zwany program akcesoriów „Gdzie jest”. Jest to opisane w następujący sposób

Dzięki nowemu programowi akcesoriów „Where is?” będzie oferować pomoc w znajdowaniu urządzeń i akcesoriów od zewnętrznych dostawców. Z pomocą aplikacji „Where is?” Umożliwia to użytkownikom zlokalizowanie innych obiektów, oprócz urządzeń Apple.

Ochrona danych użytkowników pozostaje centralnym elementem dzięki zintegrowanemu szyfrowaniu od końca do końca. Szkic specyfikacji jest dostępny dla producentów akcesoriów i urządzeń od dzisiaj.

Obecnie w aplikacji „Where is?” Można wyświetlać tylko urządzenia Apple oraz przyjaciół i znajomych. W ramach programu Akcesoria „Where is?” Można tam również wyświetlać produkty innych firm.

Firma Belkin wykorzystała dzisiejszą premierę Consumer Electronics Show, aby zaprezentować nowe słuchawki Belkin SoundForm Pro. Są to jedne z pierwszych produktów, które skorzystały z programu akcesoriów „Where is?” I mogą być natywnie wyświetlane w aplikacji „Where is?”. W tej chwili jednak nie jest jeszcze jasne, który iOS 14.x będzie obsługiwał tę innowację. Całkiem możliwe, że będziemy musieli poczekać do iOS 14.4. Jesteśmy w fazie beta.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.