Jump to content
mac-forum.pl

iPad Pro 2021 – pojawiły się renderingi


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Pojawiły się renderingi dla iPada Pro 2021. Ściśle mówiąc, istnieją rysunki CAD, które mają należeć do nadchodzącego 11-calowego iPada Pro. Na pierwszy rzut oka można rozpoznać tylko kilka zmian konstrukcyjnych, więc największe innowacje prawdopodobnie będą znajdować się wewnątrz obudowy.

iPad Pro 2021 – pojawiły się obrazy CAD

ipad pro 2021 render2

Według plotek Apple w tym roku zaprezentuje dwa nowe modele iPada Pro. MySmartPrice otrzymało renderingi CAD dla 11-calowego iPada Pro 2021. Według informacji urządzenie powinno, podobnie jak jego poprzednik, identyfikować nawet głębiny morskie. Pod względem długości i szerokości urządzenie powinno być minimalnie cieńsze. Dodatkowo należy wyregulować wnękę na głośnik na dole i na górze. Apple może nieco przesunąć małe otwory i użyć mniej otworów.

Plotki o iPadzie Pro 2021 krążą już od jakiegoś czasu. Nowy i szybszy procesor jest zawsze na pokładzie. Istnieją również spekulacje na temat chipa 5G. Od czasu do czasu można też wyczytać, że Apple – przynajmniej z modelem 12,9 cala – mógł polegać na mini wyświetlaczu LED. Ostatnio mówiło się, że prezentacja może się odbyć w marcu. W tym samym czasie Apple może zaprezentować nowego iPada mini.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.