Jump to content
mac-forum.pl

AirPods to najprzydatniejsze akcesorium od Apple

Makowy
 Share

Recommended Posts

Chyba żadne inne akcesorium od Apple nie przyniosło mi tyle frajdy, co AirPodsy. Brak jakichkolwiek przewodów oraz ergonomia Podsów sprawiają, że człowiek czuje niesamowitą swobodę i wolność, często wręcz zapominając, że w ogóle ma je w uszach. A towarzyszą mi wszędzie - podczas porannej toalety, w podróży do pracy, w pracy, na siłowni i w wielu innych miejscach. Służą nie tylko do odtwarzania muzyki: często słucham przez nie podcastów, oglądam seriale, prowadzę rozmowy telefoniczne. Ponadto dzięki nim Siri ciągle jest pod ręką, co pozwala mi kontrolować telefon podczas jazdy samochodem, lub gdy mam zajęte bądź brudne ręce (na przykład w trakcie gotowania). AirPods Pro oferują jeszcze więcej, bo aktywną redukcję hałasu, jednak nie miałem przyjemności ich testować - jestem posiadaczem Podsów drugiej generacji. Jeżeli chodzi o jakość dźwięku, to jest zupełnie zadowalająca dla 90% użytkowników i bardzo zbliżona do ich przewodowych braci - EarPodsów dodawanych do telefonów iPhone. Może ktoś z Was korzystał z wersji Pro… warto w nie zainwestować, posiadając drugą generację?

• Administrators

Ja niestety nie moge porównać obu modeli, bo mam tylko AirPodsy Pro, z których jestem bardzo zadowolony. Aktywna redukcja hałasu to coś wspaniałego, nawet jak sie rozmowy telefoniczne prowadzi. Poprostu proponuje spróbować i sie samemu przekonać. Cenowo niestety jak zwykle, produkt Apple.