Jump to content
mac-forum.pl

Apple TV + obejmuje nowy serial komediowy Bena Stillera


Sabinka
 Share

Recommended Posts

W międzyczasie przygotowywana jest nowa zawartość dla Apple TV +, a teraz dodawany jest kolejny projekt. Jak obecnie wiadomo, Apple zapewnił sobie prawa do nowego serialu komediowego Bena Stillera i Andy’ego Samberga.

Jak donosi The Hollywood Reporter, Apple zabezpieczyło prawa do nowego serialu komediowego Bena Stillera, Noah Hawleya i zespołu z Palm Springs Andy’ego Samberga i Andy’ego Siary. Wygląda na to, że proces licytacji zakończył się w ostatni weekend i Apple wygrał przetarg. Nowa seria nie ma jeszcze nazwy.

Apple TV + obejmuje nowy serial komediowy Bena Stillera

Andy Samberg będzie producentem i gwiazdą serialu, a Stiller i Bob-Waksberg pojawią się jako producenci w serialu. Andy Siara napisze scenariusz, a także będzie producentem wykonawczym. Spektakl zyskał zainteresowanie dzięki Palm Springs, filmowi Hulu z 2020 roku z Andym Sambergiem i Cristinem Milloti.

Dalsze szczegóły dotyczące serii nie są jeszcze znane. Nie ma jeszcze plotek, o czym jest serial ani kiedy rozpocznie się na Apple TV +.

Po uruchomieniu Apple TV + w listopadzie 2019 roku z kilkoma serialami i filmami, Apple znacznie rozszerzyło swoje portfolio. Trwa to przez cały ten rok wraz z licznymi nowymi treściami. Drugi sezon Dickinsona rozpoczął się w zeszłym tygodniu.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.