Jump to content
mac-forum.pl

Threema i Signal potwierdzaja wieksza liczbe Użytkownikow przez nowe warunki korzystania z WhatsApp


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Jak dobrze wiadomo, WhatsApp zmienił swoje warunki użytkowania i zmusza swoich użytkowników do ich zatwierdzenia do 8 lutego. Ponieważ wyrażasz również zgodę na przekazywanie danych do Facebooka, uraza była ogromna.

Jak informowaliśmy wcześniej, nie będzie żadnych zmian w praktykach udostępniania danych WhatsApp w Europie. Niemniej postęp WhatsApp i Facebooka ma konsekwencje. Inne komunikatory, takie jak Signal i Threema, informują o dużym wzroście liczby nowych użytkowników.

Threema i Signal potwierdza wieksza liczbe Użytkownikow

Na początku tygodnia wyskakujące okienko w WhatsApp uświadomiło setkom milionów ludzi, że Facebook wkrótce będzie miał dostęp do niektórych danych użytkowników WhatsApp. Fakt, że zdecydowanie najbardziej rozpowszechniony posłaniec podał termin 8 lutego, do którego należało się zgodzić na nowe warunki, jeszcze bardziej drażnił.

W odpowiedzi można obecnie przeczytać w mediach społecznościowych, że użytkownicy po prostu chcą w przyszłości całkowicie obejść się bez WhatsApp. Uciekanie do innych usług, takich jak Signal i Threema, jest wynikiem niezadowolenia.

Rozwiązanie open source Signal, które zostało zarekomendowane przez Edwarda Snowdena w 2015 roku, obecnie boryka się z tak dużym wzrostem liczby nowych użytkowników, że dostarczenie SMS-a weryfikacyjnego w wielu przypadkach zajmuje kilka godzin. Zdaniem ekspertów, aplikacja potrafi zrobić wszystko, co wyróżnia WhatsApp, zbierając tylko najbardziej potrzebne dane.

W komunikacie prasowym Threema jest również zadowolony z chęci użytkowników ktorzy szukaja alternatyw. Threema informuje, że dzienne liczby pobrań wzrosły od piątku rano. W sklepach z aplikacjami w Niemczech, Szwajcarii i Austrii Threema zajmuje pierwsze miejsce na liście przebojów płatnych aplikacji.

via macerkopf

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.