Jump to content
mac-forum.pl

Nowe AirPods Pro i iPhone SE w kwietniu 2021 roku


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Po udostępnieniu potencjalnych szczegółów na temat nadchodzących modeli iPada mini, iPada, iPada Pro i iPhone’a 13 na początku tego tygodnia, japoński blog Mac Otakara twierdzi, że Apple planuje wypuścić zarówno AirPods Pro drugiej generacji, jak i iPhone SE trzeciej generacji w kwietniu 2021 roku.

Nowe AirPods Pro i iPhone SE w kwietniu 2021

Raport twierdzi, że nowe AirPods Pro będą dostarczane z nieco przeprojektowanym etui ładującym. W szczególności raport twierdzi, że obudowa zachowa grubość 21 mm, wysokość 46 mm i szerokość 54 mm. Obecne etui ładujące AirPods Pro ma wysokość 45,2 mm i szerokość 60,6 mm, więc nowe etui będzie najwyraźniej nieco węższe.

Raport nie zawiera żadnych dalszych szczegółów na temat AirPods Pro ani iPhone SE. Mark Gurman z Bloomberga poinformował wcześniej, że Apple dąży do uczynienia AirPods Pro drugiej generacji bardziej kompaktowymi, eliminując trzpień wystający z dołu, ale nie jest jasne, czy Apple to osiągnie. Gurman powiedział, że Apple miał projekt w testach z bardziej zaokrąglonym kształtem, który wypełnia więcej ucha, podobnie jak Pixel Buds Google.

Jeśli chodzi o iPhone’a SE, większość plotek dotyczyła większego wariantu urządzenia w rozmiarze Plus z 5,5-calowym lub 6,1-calowym wyświetlaczem, który według analityka Ming-Chi Kuo zostanie wprowadzony na rynek w drugiej połowie 2021 roku. Mac Otakara określa nadchodzący model jako iPhone SE „trzeciej generacji”, jednak niewykluczone, że Apple planuje pozostać przy 4,7-calowym wyświetlaczu, takim jak iPhone SE drugiej generacji.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.