Jump to content
mac-forum.pl

AirTags: Producent akcesoriów przygotowuje się do rozpoczęcia sprzedaży


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Od ponad roku mamy do czynienia z AirTags: sprytnym nadajnikiem radiowym Apple, który jest przymocowany do obiektu, dzięki czemu można go zlokalizować za pomocą aplikacji „Where is?”. Apple nie ogłosił jeszcze AirTags, ale gadżet kilkakrotnie przyciągał uwagę. Teraz pierwszy producent akcesoriów przyciąga uwagę, pokazując breloczek i inne akcesoria do Smart Findera.

AirTags akcesoria juz na pokazie

airtags keyzdjecie: Voice / Evan Blass

Wśród plotek, że Apple ma zamiar ogłosić swój pierwszy Smart Finder, producent akcesoriów Nomad przygotowuje się do wprowadzenia AirTags. Jak dowiedział się leaker Evan Blass, Nomad planuje breloczek do kluczy AirTags i pasek do okularów AirTags. Firma znana jest z asortymentu toreb na urządzenia Apple, ładowarek i nie tylko.

Apple zazwyczaj nie ujawnia szczegółów swoich planów produktowych producentom akcesoriów, dopóki nowe urządzenia nie trafią na rynek. Dlatego rendery wykonane przez Nomad w ramach katalogu produktów na 2021 r. Są prawdopodobnie oparte na plotkach. Zaprojektowany przez Nomad brelok do kluczy ma cienką skórzaną sakiewkę wykonaną na kwadratowy AirTag, podczas gdy pasek do okularów AirTags oczekuje zaokrąglonego kształtu.

AirTags będą działać podobnie do innych trackerów przedmiotów, umożliwiając użytkownikom dołączanie ich do różnych niezbędnych akcesoriów, takich jak aparaty, portfele, klucze, okulary i inne, aby pomóc zlokalizować te przedmioty w przypadku ich zgubienia. Plotka głosi, że AirTagi będą miały wbudowany ultraszerokopasmowy układ U1, który zapewni dokładne dane o pozycji, a także umożliwi funkcje śledzenia oparte na rzeczywistości rozszerzonej.

Jak dotąd szereg plotek zakładał, że AirTags mają konstrukcję w kształcie dysku. Etui przypomina niewielki krążek z metalowym tyłem, na którym widnieje logo Apple. Air Tags powinny być nieco większe. Ostatnio produktywny leaker Jon Prosser miał dla nas kilka informacji i renderów na temat AirTagów.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.