Jump to content
mac-forum.pl

AirPods Max: niektórzy właściciele słuchawek narzekają na kondensację w nausznikach


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Od czasu premiery słuchawek AirPods Max 15 grudnia rośnie liczba skarg od czytelników MacRumors, którzy napotkali problem z kondensacją.

airpods max condensationzdjecie: Jordan921

Użytkownicy AirPods Max narzekają na kondensację

Niektórzy właściciele urządzeń AirPods Max, którzy nosili słuchawki przez dłuższy czas, zauważyli kondensację wody wewnątrz nauszników. Od czytelnika MacRumors ssong:

Więc mam swoje AirPods max przez niecały tydzień i zauważyłem, że po dłuższym użytkowaniu w nauszniku jest przyzwoita ilość kondensacji, jest to dość zauważalne, gdy zdejmiesz poduszki nauszne z muszli.

Wydaje się, że kondensacja zachodzi niezależnie od temperatury, a większość ludzi zgłosiła, że widzi ją po kilku godzinach użytkowania, ale dla niektórych pojawia się w ciągu godziny lub dwóch. Jeden użytkownik twierdził, że kondensacja doprowadziła do problemów z aktywną redukcją szumów, ale nie zostało to powtórzone przez innych właścicieli AirPods Max i nikt inny nie zgłosił problemów spowodowanych kondensacją.

Inni właściciele AirPods Max powiedzieli, że ten sam problem wystąpił w przypadku słuchawek innych marek. Uzytkownik JBGoode:

to na moim Sony WH1000XM3. Mam je od dawna i to nic nowego, uszy będą się pocić i będzie powstawac trochę kondensacji. Myślę, że jest to dość powszechne w przypadku tego typu słuchawek.

AirPods Max nie są wodoodporne, a osoby dotknięte kondensacją martwią się o żywotność słuchawek, w których gromadzą się kropelki wody. Nauszniki pozostają nienaruszone i pozostają suche pomimo kondensacji wewnątrz nauszników.

Niektórzy właściciele AirPods Max zwrócili słuchawki, podczas gdy inni wybrali AppleCare + na wypadek przyszłych problemów. Apple jeszcze nie skomentowało tej kwestii.

Jesli posiadasz rowniez taki problem, lub myslisz ze jest to normalne mozesz z checia oddac twoj komentarz ponizej.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.