Jump to content
mac-forum.pl

Facebook ostrzega firmy: „Jesteśmy zmuszeni przestrzegać wymagań dotyczących Anti-Tracking w iOS 14”


Sabinka
 Share

Recommended Posts

Apple wkrótce wprowadzi nowe funkcje ochrony przed śledzeniem w iOS 14. W ciągu ostatnich kilku tygodni i miesięcy Facebook kilkakrotnie narzekał na nadchodzącą funkcję prywatności. Niedawno zakończyło się to kilkoma ogłoszeniami prasowymi. Teraz sieć społecznościowa znowu dudni przeciwko Apple.

Facebook ostrzega firmy

Facebook nadal wydaje się mieć panikę w oczach i teraz ponownie zwraca się do firm za pośrednictwem poczty elektronicznej. W ten sposób Facebook informuje swoich partnerów, że sieć społecznościowa nie ma innego wyjścia, jak tylko przestrzegać funkcji przejrzystości śledzenia aplikacji iOS 14. W przeciwnym razie Apple może całkowicie usunąć Facebooka z App Store. Jednocześnie Facebook podkreśla, że ​​nie zgadza się na zmiany w App Store.

facebook tracking

Według Facebooka funkcja przejrzystości śledzenia aplikacji, która wymaga od aplikacji uzyskania zgody użytkownika przed śledzeniem ich w innych witrynach i aplikacjach, będzie miała „potężny wpływ na kierowanie, optymalizację i pomiar skuteczności kampanii”.

Facebook uważa również, że „spersonalizowane reklamy i prywatność użytkowników mogą współistnieć”. Dokładnie tak twierdzi Apple. Jednak obie firmy mają różne poglądy na temat tego, jak interpretują ochronę danych użytkowników.

via iMore

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.