Jump to content
mac-forum.pl

MacBook Air z mini-LED zadebiutuje w 2022 roku


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Apple zacznie w tym roku przenosić swoje urządzenia na technologię mini-LED, według analityka Apple Ming-Chi Kuo, a nowy raport DigiTimes z czwartku potwierdza oczekiwanie Kuo, że wersja mini-LED MacBooka Air Apple ma pojawić się w 2022 roku.

Mini-LED MacBook Air w 2022 roku

Kuo uważa, że Apple wypuści modele iPadów Pro i przeprojektowanych MacBooków Pro w 2021 roku, a następnie nowego MacBooka Air w 2022 roku, wszystkie z mini-wyświetlaczami LED i chipami Apple Silicon.

Przewiduje się, że modele MacBook Pro będą głównym czynnikiem napędzającym dostawy paneli mini-LED, ponieważ mają one rzekomo zyskać mini-LED przed iPadem.

W rezultacie Apple prawdopodobnie wprowadzi mini-LED jako funkcję „Pro” Maca, jednak Kuo uważa, że firma będzie w stanie zrekompensować zwiększone koszty, ponieważ koszt chipów „Apple Silicon” jest znacznie niższy niż w przypadku procesorów Intela. pozwalają mu przenieść tę technologię do swojego najpopularniejszego MacBooka w przyszłości.

Optymistyczny scenariusz Kuo przewiduje, że dostawy MacBooków wzrosną o 100 procent w ciągu najbliższych trzech lat, do 35 milionów sztuk rocznie.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.