Jump to content
mac-forum.pl

AirTags – pokazane w animacji 3D – czy widzimy proces parowania?


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

AirTags juz dawno sa fabryka plotek. Podobnie jak poprzednio, Apple – poza filmem pomocniczym, który się pojawił – do tej pory nie skomentował Smart Trackera ani slowem. W tym roku może jednak nadejść czas i oficjalne ogłoszenie AirTags. Teraz pojawia się animacja 3D.

AirTags w animacji 3D

Znany Leaker, Jon Prosser zabiera głos i pokazuje animację, którą, jak twierdzi, otrzymał od inżyniera oprogramowania Apple. Wierzy, że animacja będzie częścią nadchodzącej wersji na iOS.

Animacja jest podobna do innych procesów parowania, które producent stosuje na iPhonie lub iPadzie dla różnych innych akcesoriów, w tym różnych modeli HomePod i AirPods.

Jak widać na poprzednich makietach, AirTagi są uważane za małe, okrągłe inteligentne tagi z polerowanym srebrnym metalowym krążkiem z tyłu.

Mówi się, że AirTags pomogą użytkownikom znaleźć zgubione lub skradzione przedmioty. Całość należy zaimplementować za pomocą aplikacji „Where is?”. AirTags powinny obsługiwać technologię ultraszerokopasmową i Bluetooth. Apple już instaluje ultraszerokopasmowy układ U1 w modelach iPhone 11 i iPhone 12 oraz w HomePod mini.

via macrumors

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.