Jump to content
mac-forum.pl

iOS 14.4: wskazówki dotyczące nowych treningów


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

W ostatnich latach Apple znacznie rozszerzył swoją ofertę opcji zdrowotnych i fitness. Pojawił się nie tylko nowy sprzęt, dotarły też do nas nowe usługi. Pod koniec ubiegłego roku Apple Fitness + został uruchomiony w kilku krajach (nie uwzględniono jeszcze Niemiec). Istnieją teraz przesłanki, że wkrótce rozpocznie się nowy trening marszu.

Time to Walk

Użytkownik Twittera @KhaosT dokonał interesującego odkrycia w aplikacji szkoleniowej w obecnej wersji beta iOS 14.4. Pojawiła się nowa pozycja menu o nazwie „Time to Walk”. Znamy już funkcję „Time to Stand” z Apple Watch. Wygląda na to, że teraz jest to uzupełniane zaproszeniem do wyjazdu. Obecnie nie jest jasne, czy ta innowacja jest zależna od abonamentu Fitness +, czy jest dostępna dla wszystkich użytkowników.

Dzięki nowej pozycji menu „Time to Walk” masz możliwość dodawania nowych treningów do Apple Watch. W opisie wyjaśniono, że „treningi czasu na spacer” są pobierane do Apple Watch, gdy Apple Watch jest podłączony do zasilacza sieciowego, a iPhone znajduje się w pobliżu. Ukończone treningi są automatycznie usuwane z Apple Watch. Ponadto 9to5Mac znalazł odpowiednie informacje na temat ćwiczeń z przewodnikiem audio dla Apple Watch w kodzie programu iOS 14.4 beta.

Obecnie nowej funkcji nie można używać pod iOS 14.4 w połączeniu z systemem watchOS 7.3. Apple prawdopodobnie musi aktywować nową funkcję.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.