Jump to content
mac-forum.pl

Nowy iPad Pro juz w marcu 2021?


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Nie trzeba być wielkim prorokiem, żeby podejrzewać, że Apple ogłosi nowego iPada Pro jeszcze w tym roku. Pytanie tylko, kiedy tak się stanie i jakie innowacje znajdzie się w tablecie Apple.

Jon Prosser przewiduje nowy iPad Pro na marzec 2021

Na początku ubiegłego roku Apple wypuściło obecnego iPada Pro. Innowacje obejmowały ulepszony procesor i skaner LiDAR. W tym kontekście Apple zaprezentowało także nową Magic Keyboard.

Istnieje wiele spekulacji na temat nowych modeli iPada Pro. Wielokrotnie wspomina się między innymi o modelu 5G i mini LED. Teraz na Twitterze zwrócono się do znanego Jona Prossera, który dostarczył kilka dokładnych przecieków w zeszłym roku, w sprawie nowego iPada Pro. Odpowiada tylko słowem „marzec”.

https://twitter.com/jon_prosser/status/1346616132262883331?s=20

Co to dokładnie oznacza, nie jest znane. Czy Apple wprowadzi nowego iPada Pro w marcu? Czy będzie dostępny w marcu? Czy będzie prezentacja internetowa? A może Apple po prostu ogłosi nowego iPada Pro w komunikacie prasowym? Wątpliwe jest też, czy Apple wyposaży zarówno 11-calowego, jak i 12,9-calowego iPada Pro w mini-wyświetlacz LED. Ostatnio mówiło się, że tylko 12,9-calowy iPad Pro będzie wyposażony w mini wyświetlacz LED.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.