Jump to content
mac-forum.pl

WhatsApp: nowe warunki użytkowania należy zaakceptować do 8 lutego 2021


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

WhatsApp teraz aktywnie kontaktuje się ze swoimi użytkownikami i wyświetla informację o zaktualizowanych warunkach użytkowania i zaktualizowanych wytycznych dotyczących ochrony danych,. Osoby odpowiedzialne wyraźnie stwierdzają, że musisz zaakceptować zasady do 8 lutego 2021, aby nadal korzystać z WhatsApp Messenger.

WhatsApp: nowe warunki użytkowania będą obowiązkowe od 8 lutego 2021

WhatsApp aktualizuje swoj Regulamin i Politykę prywatności. Główne aktualizacje polegają na przetwarzaniu danych i wymianie danych z innymi firmami należącymi do Facebooka.

W nowych wytycznych dotyczących ochrony danych WhatsApp formułuje między innymi następujące kwestie

Jako jedna z firm należących do Facebooka WhatsApp otrzymuje informacje od innych firm do niego należących oraz udostępnia im informacje (zob. tutaj). Możemy wykorzystywać otrzymywane od nich informacje, a one mogą wykorzystywać informacje, które im udostępniamy, do obsługi, świadczenia, ulepszania, dopasowywania, wspierania i sprzedaży naszych Usług i ich ofert łącznie z produktami firm Facebooka.

Dzięki temu środkowi Facebook chce ściślej powiązać swoje usługi i poprawić komfort użytkowania. Oczywiście można też całość oceniać w ten sposób, że Facebook chce zbierać jeszcze dokładniejsze dane o swoich użytkownikach i tym samym promować monetyzację. W każdym razie dobrze, że WhatsApp aktywnie informuje swoich użytkowników o zmianach i nie robi tego potajemnie. Pytanie tylko, czy użytkownicy rzeczywiście intensywnie radzą sobie z nowymi warunkami, czy po prostu klikają „Zgadzam się”. Interesujące jest również, w jakim stopniu specjaliści od ochrony danych i odpowiedzialne organy oceniają nowe wytyczne.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.