Jump to content
mac-forum.pl

AirPods Pro: Apple wprowadza „Special Edition”


dj3ryk
 Share

Recommended Posts

  • Administrators

Aby uczcić Chiński Nowy Rok, Apple wypuściło „Special Edition” AirPods Pro. Edycja specjalna charakteryzuje się grawerowaniem wołu lub bawoła na obudowie AirPods Pro.

airpods pro ochse
zdjecie: apple.com

Apple przedstawia specjalną edycję AirPods Pro na „Chiński Nowy Rok”

Specjalna edycja AirPods Pro na chiński Nowy Rok brzmi bardziej spektakularnie niż w rzeczywistości. Zasadniczo jest to normalny AirPods Pro. Etui do ładowania bezprzewodowego AirPods Pro zdobi grawerowany wół. Ponadto edycja specjalna AirPods Pro jest dostarczana w pudełku, które również zdobi symbol bawoła. Dlaczego bawół wszystkich miejsc? Według chińskiego zodiaku 2021 to rok Wołu. Edycja specjalna jest ograniczona do łącznie 25 400 sztuk. Są one sprzedawane zarówno w lokalnych sklepach detalicznych Apple, jak iw sklepie internetowym Apple.

Ponadto Apple umieściło na swojej stronie internetowej wskazówki dotyczące prezentów, takie jak te, które znamy na przykład ze świąt Bożego Narodzenia. Na przykład reklamowane są iPhone 12, akcesoria MagSafe, Apple Watch, M1 Mac, iPady, AirPods i inne.

Nawiasem mówiąc, możesz spersonalizować słuchawki AirPods Pro i wygrawerować je za pomocą emotikonów, tekstu i liczb za pośrednictwem niemieckiego sklepu internetowego Apple. Możesz więc uczynić je „niepowtarzalnymi”.

Przeczytaj cały wpis

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.