Jump to content
mac-forum.pl

Wiosenne nowości Apple


Makowy
 Share

Recommended Posts

Wiosenne nowości Apple

 

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego wywołanego przez COVID-19 Apple tej wiosny nie przeprowadziło żadnej fizycznej konferencji. Mimo to firma zaprezentowała odświeżonego MacBooka Air, iPada Pro oraz wyczekiwanego przez wielu iPhone’a SE. Nadal jednak czekamy na prezentację kolejnych urządzeń sygnowanych logiem nadgryzionego jabłka:

  • lokalizator Bluetooth (AirTag) - na wypuszczenie takiego urządzenia wskazuje nowość w aplikacji Lokalizator, dzięki której urządzenie z iOS 13 można wykryć bez wykorzystania transmisji danych. Lokalizator będzie można przyczepić na przykład do kluczy;
  • mata ładująca - Apple zapowiedziało wydanie ładowarki AirPower już w 2017 r., jednak projekt został porzucony ze względu na niespełnianie przez urządzenie norm jakościowych. Według analityka Ming-Chi Kuo ładowarka na wzór AirPower może zostać wydana w pierwszej połowie 2020 r. (czyli już niebawem).

Ponadto, jak co roku, Apple na czerwcowej konferencji zaprezentuje nowe wersje systemów iOS, iPadOS, watchOS, tvOS i macOS.

Edited by Makowy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.